Somewhere Else Tomorrow (2013)Umbes viie aasta eest kirjutasin siin blogis kahest Gaurav Jani reisidokumentaalist "Riding Solo to the Top of the World" ja "One Crazy Ride". Need meeldisid väga ja jäin ootama kolmandat, milleks oleks pidanud olema "Motorcycle Chang pa", kuid oli siis takistuseks raha, tahtmine või miski muu, tulemata ta jäigi. Jani tegeleb nüüd Himaalajas mootorrattareiside korraldamisega (http://www.rideofmylife.in) ja rohkemate filmiplaanide kohta ei õnnestunud midagi leida.

Kuid reisihuvilisi, kes tahavad oma rännakut maailmaga jagada, on teisigi. Näiteks sakslane Daniel Rintz, kes asus ümbermaailmareisile oma mootorrattaga, lootes vajaliku raha teenida teel olles, töötades interneti kaudu või tehes peatuspaikades juhutöid. Rännakul oli palju planeeritud ja plaaniväliseid peatusi, nii mõnigi neist oodatust pikem. Milliseid muid ootamatuid pöördeid reis tema jaoks tekitas, jäägu juba vaataja enda avastada.

Kindel vaatamissoovitus, kui oled näinud ja nautinud Gaurav Jani filme, oled motoentusiast või tunned üldist huvi kaugete paikade vastu.
8 7 X X

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar