Zack Snyder's Justice League (2021)

On harv, kus lavastaja versioon tundub kinoversiooniga võrreldes täiesti uue filmina, kuid antud juhul on see kohe kindlasti nii. „Zack Snyder's Justice League“ on lihtsalt sedavõrd erinev, et esialgsest versioonist, mis nüüd tundub veelgi kohmakam, ei jää kuigi palju järgi. Muidugi üldised looelemendid ja tegelased kattuvad osaliselt, kuid kõike on tehtud rohkem, paremini, viimistletumalt jne.

Kui pärast Joss Whedoni versiooni vaatamist oli emotsioon, et DC filmiuniversum tuleks lihtsalt maha matta ja keskenduda eraldiseisvatele filmidele, siis ZSJL 4 tundi tekitas vist esimest korda tunde, et ma tunnen selle maailma ja nende tegelaste vastu huvi ja sooviksin tulevikus lisa näha.

Paljud senised tegelased saavad oluliselt rohkem ekraaniaega. Eriti just Flash ja Cyborg on oluliselt paremini esile tõstetud. Mitmed teised puudusid Whedoni versioonist sootuks, kuid on vägagi tänuväärtselt siin olemas. Üldist lugu on muudetud, filmi üldine emotsionaalne toon on palju stabiilsem. Visuaalseid efekte on korralikult lihvitud ning Steppenwolf näeb oluliselt karmim välja. Ning jah - Supermani koomiline ülahuul on parandatud.

Seda kõike öeldes - ma ei usu, et see kedagi ümber veenab, kes seni üldse pole huvi tundud kogu selle maailma vastu. Aga kõik need, kes Whedoni versiooni kirusid, peaksid seda uut kohe kindlasti vaatama. 4 tundi on üsna korralik maraton ja tõtt-öelda ei kujuta ma ette selle kinos vaatamist, aga igatahes kompenseeris see kiirustamist, mis ilmselgelt tekkis, kuna DC sörkis Marvelil sabas ja proovis vahemaad iga hinna eest vähendada.

Zack Snyder's Justice League (2021) on IMDb

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar