Deadpool 2 (2018)

Eks alati leidub arvamusi igas suunas, kuid pigem on siiski tõenäoline, et need, kes nautisid esimest osa, naudivad ka teist. Ja vastupidi - kui esimene tõesti midagi ei pakkunud, võib teise vaatamata jätta. Huumor ja stiil on suuremalt jaolt samad, lugu ehk isegi pisut huvitavam. Uute tegelaste mängutoomine toimib hästi sõltumatult sellest, kui paljud neist filmi lõpuni vastu peavad. Josh Brolin on suurepärane Cable, loodan teda ka teistes filmides näha. Zazie Beetzi Dmonit sooviks samuti veel edaspidi kohata. Ja kui juba lõpust rääkida  mitte mingil juhul ei tohi vaatamata jätta lõputiiritele järgnevaid stseene. Need võivad olla ühed parimad, mis Marveli filmides kuni praeguseni on olnud.

Seekord lõikab Deadpool oma katanaga järgmised filmid nimekirjast välja.

  • „Invisible Man“ (2020): kuidagi veniv ja igav. Sellest kontseptist saab oluliselt enamat välja pigistada.
  • „The League of Extraordinary Gentlemen“ (2003): siin ei saa isegi öelda, et taheti parimat, aga välja kukkus nagu alati. Ühelgi hetkel ei olnud tunne, et siin oleks üritatud midagi erakordset ja meeldejäävat luua.
  • „Critters 3“ (1991): tegelikult täitsa vaadatav kolmanda osa kohta, kuid peamiselt on film ilmselt selle poolest tuntud, et tegu noore Leonardo DiCaprio esimese filmirolliga.
  • „Critters 4“ (1992): see pole enam miskit pidi vaadatav. Ei ole isegi lõbusalt halb, kuigi tegevuse kosmosesse jõudmisest võiks ju vähemalt niigi palju loota.
  • „15 Minutes“ (2001): kõlbulik krimidraama Robert De Niroga. Vähemalt kõlbulik selles mõttes, et kui ette satub ja muud teha pole…
  • „Hangover Part II“ (2011) ja „Hangover Part III“ (2013): teine osa oli mõttetu kordus ja kolmas… meeleolult lihtsalt veider. Olles kõiki kolme näinud, leian, et esimese vaatamisest piisab täiesti.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar